Konkurs

Konkurs miesiąca Pażdziernik 2020 – „Pielgrzym””

I miejsce zajęła Agnieszka Dumańska, otrzymując za nagrodzone zdjęcia 12 pkt.

I miejsce zajęła ex equo Nina Mazuś, otrzymując za nagrodzone zdjęcia 12 pkt.

Premię w wysokości 5 pkt dużych, za największą ilość punktów dla pojedynczego zdjęcia, otrzymują: Agnieszka Dumańska i Nina Mazuś

Punktacja do rankingu rocznego, zgodnie z tabelą w Regulaminie:
(w nawiasie małe punkty – głosy za wszystkie zgłoszone zdjęcia)

Agnieszka Dumańska – 32 pkt (12 p)
Nina Mazuś – 32 pkt (12 p)

1. Nina Mazuś 168 pkt (54p)
2. Magdalena Kmiecik 151 pkt (48p)
3. Tomek Zając 136 pkt (47p)
4. Ewa Powroźnik 135 pkt (37p)
5. Agnieszka Dumańska 110 pkt (27p)
6. Paweł Klekowski 110 pkt (27p)
7. Olga Cegielska 63 pkt (23p)
8. Andrzej Szlęzak 59 pkt (28p)
9. Kajetan Walachniewicz 53 pkt (15p)
10. Dorota Pliszka 39 pkt (14p)
11. Stefan Łukaszczykiewicz 38 pkt (12p)
12. Dominik Wiśniewski 27 pkt (6p)
13. Paulina Lasek 21 pkt (4p)
14. Krzysztof Świtalski 12 pkt (2p)
15. Marcin Bocian 9 pkt (1p)

Temat konkursu listopadowego w 2020 r: „Światłem malowane”


Konkurs miesiąca Wrzesień 2020 – „Drzewo – symbol natury””

I miejsce zajęła Magdalena Kmiecik, otrzymując za nagrodzone zdjęcia 11 pkt.

II miejsce zajęła Ewa Powroźnik, otrzymując za nagrodzone zdjęcia 5 pkt.

III miejsce zajęła Agnieszka Dumańska, otrzymując za nagrodzone zdjęcia 4 pkt.

IV miejsce zajęła Nina Mazuś, otrzymując za nagrodzone zdjęcia 3 pkt.

Premię w wysokości 5 pkt dużych, za największą ilość punktów dla pojedynczego zdjęcia, otrzymuje Magdalena Kmiecik

Punktacja do rankingu rocznego, zgodnie z tabelą w Regulaminie:
(w nawiasie małe punkty – głosy za wszystkie zgłoszone zdjęcia)

Magdalena Kmiecik – 32 pkt (11 p)
Ewa Powroźnik – 24 pkt (5 p)
Agnieszka Dumańska – 21 pkt (4 p)
Nina Mazuś – 18 pkt (3 p)

1. Magdalena Kmiecik 151 pkt (48p)
2. Tomek Zając 136 pkt (47p)
2. Nina Mazuś 136 pkt (42p)
3. Ewa Powroźnik 135 pkt (37p)
4. Paweł Klekowski 110 pkt (27p)
5. Agnieszka Dumańska 81 pkt (15p)
6. Olga Cegielska 63 pkt (23p)
7. Andrzej Szlęzak 59 pkt (28p)
8. Kajetan Walachniewicz 53 pkt (15p)
9. Dorota Pliszka 39 pkt (14p)
10. Stefan Łukaszczykiewicz 38 pkt (12p)
11. Dominik Wiśniewski 27 pkt (6p)
12. Paulina Lasek 21 pkt (4p)
13. Krzysztof Świtalski 12 pkt (2p)
14. Marcin Bocian 9 pkt (1p)

Temat konkursu październikowego w 2020 r: „Pielgrzym”


Konkurs miesiąca Czerwiec 2020 – „Na sportowo””

I miejsce zajął Tomek Zając, otrzymując za nagrodzone zdjęcia 14 pkt.

II miejsce zajęła Nina Mazuś, otrzymując za nagrodzone zdjęcia 7 pkt.

III miejsce zajął Paweł Klekowski, otrzymując za nagrodzone zdjęcia 4 pkt.

IV miejsce zajęła Magdalena Kmiecik, otrzymując za nagrodzone zdjęcia 3 pkt.

V miejsce zajęła Ewa Powroźnik, otrzymując za nagrodzone zdjęcia 2 pkt.

Premię w wysokości 5 pkt dużych, za największą ilość punktów dla pojedynczego zdjęcia, otrzymuje Tomek Zając
Punktacja do rankingu rocznego, zgodnie z tabelą w Regulaminie:
(w nawiasie małe punkty – głosy za wszystkie zgłoszone zdjęcia)

Magdalena Kmiecik – 21 pkt (3 p)
Ewa Powroźnik – 15 pkt (2 p)
Paweł Klekowski – 18 pkt (4 p)
Nina Mazuś – 24 pkt (7 p)
Tomek Zając – 32 pkt (14 p)
Agnieszka Dumańska – 1 pkt (0 p)

1. Tomek Zając 136 pkt (47p)
2. Magdalena Kmiecik 119 pkt (37p)
3. Nina Mazuś 118 pkt (39p)
4. Ewa Powroźnik 111 pkt (32p)
5. Paweł Klekowski 110 pkt (27p)
6. Olga Cegielska 63 pkt (23p)
7. Andrzej Szlęzak 59 pkt (28p)
7. Agnieszka Dumańska 60 pkt (11p)
11. Kajetan Walachniewicz 53 pkt (15p)
9. Dorota Pliszka 39 pkt (14p)
10. Stefan Łukaszczykiewicz 38 pkt (12p)
12. Dominik Wiśniewski 27 pkt (6p)
13. Paulina Lasek 21 pkt (4p)
14. Krzysztof Świtalski 12 pkt (2p)
15. Marcin Bocian 9 pkt (1p)

Temat konkursu wrześniowego w 2020 r: „Drzewo – symbol natury”


Konkurs miesiąca Maj 2020 – „Złota Godzina””

I miejsce zajął Tomek Zając, otrzymując za nagrodzone zdjęcia 10 pkt.

II miejsce zajęli: Agnieszka Dumańska i Magdalena Kmiecik, otrzymując za nagrodzone zdjęcia po 6 pkt.

III miejsce zajęli: Nina Mazuś i Paweł Klekowski, otrzymując za nagrodzone zdjęcia po 4 pkt.

IV miejsce zajęła Ewa Powroźnik, otrzymując za nagrodzone zdjęcia 3 pkt.

Premię w wysokości 5 pkt dużych, za największą ilość punktów dla pojedynczego zdjęcia, otrzymują: Agnieszka Dumańska i Tomek Zając
Punktacja do rankingu rocznego, zgodnie z tabelą w Regulaminie:
(w nawiasie małe punkty – głosy za wszystkie zgłoszone zdjęcia)

Magdalena Kmiecik – 24 pkt (6 p)
Ewa Powroźnik – 18 pkt (3 p)
Paweł Klekowski – 21 pkt (4 p)
Nina Mazuś – 21 pkt (4 p)
Tomek Zając – 32 pkt (10 p)
Agnieszka Dumańska – 29 pkt (6 p)

1. Tomek Zając 104 pkt (33p)
2. Magdalena Kmiecik 101 pkt (34p)
3. Ewa Powroźnik 96 pkt (30p)
4. Nina Mazuś 94 pkt (32p)
5. Paweł Klekowski 89 pkt (23p)
6. Olga Cegielska 63 pkt (23p)
7. Andrzej Szlęzak 59 pkt (28p)
7. Agnieszka Dumańska 59 pkt (11p)
11. Kajetan Walachniewicz 53 pkt (15p)
9. Dorota Pliszka 39 pkt (14p)
10. Stefan Łukaszczykiewicz 38 pkt (12p)
12. Dominik Wiśniewski 27 pkt (6p)
13. Paulina Lasek 21 pkt (4p)
14. Krzysztof Świtalski 12 pkt (2p)
15. Marcin Bocian 9 pkt (1p)

Temat konkursu czerwcowego w 2020 r: „Na sportowo”


Konkurs miesiąca Kwiecień 2020 – „Lustra Natury””

I miejsce zajęła Magdalena Kmiecik, otrzymując za nagrodzone zdjęcia 14 pkt.

II miejsce zajęli: Nina Mazuś i Paweł Klekowski, otrzymując za nagrodzone zdjęcia po 8 pkt.

III miejsce zajęli: Ewa Powroźnik i Tomek Zając, otrzymując za nagrodzone zdjęcia po 6 pkt.

IV miejsce zajęła Agnieszka Dumańska, otrzymując za nagrodzone zdjęcia 2 pkt.

Premię w wysokości 5 pkt dużych, za największą ilość punktów dla pojedynczego zdjęcia, otrzymują: Magdalena Kmiecik i Paweł Klekowski
Punktacja do rankingu rocznego, zgodnie z tabelą w Regulaminie:
(w nawiasie małe punkty – głosy za wszystkie zgłoszone zdjęcia)

Magdalena Kmiecik – 32 pkt (14 p)
Ewa Powroźnik – 21 pkt (6 p)
Paweł Klekowski – 29 pkt (8 p)
Nina Mazuś – 24 pkt (8 p)
Tomek Zając – 21 pkt (6 p)
Agnieszka Dumańska – 18 pkt (2 p)

1. Ewa Powroźnik 78 pkt (27p)
2. Magdalena Kmiecik 77 pkt (28p)
3. Nina Mazuś 73 pkt (28p)
4. Tomek Zając 72 pkt (23p)
5. Paweł Klekowski 68 pkt (19p)
6. Olga Cegielska 63 pkt (23p)
7. Andrzej Szlęzak 59 pkt (28p)
8. Kajetan Walachniewicz 53 pkt (15p)
9. Dorota Pliszka 39 pkt (14p)
10. Stefan Łukaszczykiewicz 38 pkt (12p)
11. Agnieszka Dumańska 30 pkt (5p)
12. Dominik Wiśniewski 27 pkt (6p)
13. Paulina Lasek 21 pkt (4p)
14. Krzysztof Świtalski 12 pkt (2p)
15. Marcin Bocian 9 pkt (1p)

Temat konkursu majowego w 2020 r: „Złota Godzina


Konkurs miesiąca Marzec 2020 – „Czego nie widać z daleka””

I miejsce zajęli: Nina Mazuś i Kajetan Walachniewicz, otrzymując za nagrodzone zdjęcia 10 pkt.

II miejsce zajęła: Olga Cegielska, otrzymując za nagrodzone zdjęcia 9 pkt.

III miejsce zajęła: Magdalena Kmiecik, otrzymując za nagrodzone zdjęcia 8 pkt.

IV miejsce zajął: Tomek Zając, otrzymując za nagrodzone zdjęcia 7 pkt.

V miejsce zajęła: Ewa Powroźnik, otrzymując za nagrodzone zdjęcia 5 pkt.

Premię w wysokości 5 pkt dużych, za największą ilość punktów dla pojedynczego zdjęcia, otrzymuje: Kajetan Walachniewicz

Punktacja do rankingu rocznego, zgodnie z tabelą w Regulaminie:
(w nawiasie małe punkty – głosy za wszystkie zgłoszone zdjęcia)

Magdalena Kmiecik – 21 pkt (8 p)
Ewa Powroźnik – 15 pkt (5 p)
Paweł Klekowski – 6 pkt (1 p)
Olga Cegielska – 24 pkt (9 p)
Andrzej Szlęzak – 12 pkt (3 p)
Stefan Łukaszczykiewicz – 6 pkt (1 p)
Nina Mazuś – 27 pkt (10 p)
Kajetan Walachniewicz – 32 pkt (10 p)
Tomek Zając – 18 pkt (7 p)
Dominik Wiśniewski – 9 pkt (2 p)
Paulina Lasek – 9 pkt (2 p)

1. Olga Cegielska 63 pkt (23p)
2. Andrzej Szlęzak 59 pkt (28p)
3. Ewa Powroźnik 57 pkt (21p)
4. Kajetan Walachniewicz 53 pkt (15p)
5. Tomek Zając 51 pkt (17p)
6. Nina Mazuś 49 pkt (20p)
7. Magdalena Kmiecik 45 pkt (14p)
8. Dorota Pliszka 39 pkt (14p)
8. Paweł Klekowski 39 pkt (11p)
9. Stefan Łukaszczykiewicz 38 pkt (12p)
10. Dominik Wiśniewski 27 pkt (6p)
11. Paulina Lasek 21 pkt (4p)
12. Agnieszka Dumańska 12 pkt (3p)
12. Krzysztof Świtalski 12 pkt (2p)
13. Marcin Bocian 9 pkt (1p)

Temat konkursu kwietniowego w 2020 r: „Lustra Natury”


Konkurs miesiąca Luty 2020 – „Sztuka Cienia””

I miejsce zajęli: Ewa Powroźnik i Stefan Łukaszczykiewicz, otrzymując za nagrodzone zdjęcia 11 pkt.

II miejsce zajęła: Magdalena Kmiecik, otrzymując za nagrodzone zdjęcia 6 pkt.

III miejsce zajął: Kajetan Walachniewicz, otrzymując za nagrodzone zdjęcie 5 pkt.

IV miejsce zajęli: Olga Cegielska i Dominik Wiśniewski, otrzymując za nagrodzone zdjęcia po 4 pkt.

V miejsce zajęli: Dorota Pliszka, Andrzej Szlęzak, Tomek Zając i Paweł Kleowski, otrzymując za nagrodzone zdjęcia 3 pkt.

Premię w wysokości 5 pkt dużych, za największą ilość punktów dla pojedynczego zdjęcia, otrzymuje: Stefan Łukaszczykiewicz

Punktacja do rankingu rocznego, zgodnie z tabelą w Regulaminie:
(w nawiasie małe punkty – głosy za wszystkie zgłoszone zdjęcia)

Kajetan Walachniewicz – 21 pkt (5 p)
Andrzej Szlęzak – 15 pkt (3 p)
Magdalena Kmiecik – 24 pkt (6 p)
Krzysztof Świtalski – 12 pkt (2 p)
Marcin Bocian – 9 pkt (1 p)
Paulina Lasek – 12 pkt (2 p)
Stefan Łukaszczykiewicz – 32 pkt (11 p)
Tomek Zając – 15 pkt (3 p)
Dominik Wiśniewski – 18 pkt (4 p)
Ewa Powroźnik – 27 pkt (11 p)
Nina Mazuś – 1 pkt (0 p)
Dorota Pliszka – 15 pkt (3 p)
Paweł Klekowski – 15 pkt (3 p)
Olga Cegielska – 15 pkt (3 p)

1. Andrzej Szlęzak 47 pkt (25p)
2. Ewa Powroźnik 42 pkt (16p)
3. Dorota Pliszka 39 pkt (14p)
3. Olga Cegielska 39 pkt (14p)
4. Paweł Klekowski 33 pkt (10p)
4. Tomek Zając 33 pkt (10p)
5. Stefan Łukaszczykiewicz 32 pkt (11p)
6. Magdalena Kmiecik 24 pkt (6p)
7. Nina Mazuś 22 pkt (10p)
8. Kajetan Walachniewicz 21 pkt (5p)
9. Dominik Wiśniewski 18 pkt (4p)
10. Agnieszka Dumańska 12 pkt (3p)
10. Paulina Lasek 12 pkt (2p)
10. Krzysztof Świtalski 12 pkt (2p)
11. Marcin Bocian 9 pkt (1p)

Temat konkursu marcowego w 2020 r: „Czego nie widać z daleka”


Konkurs miesiąca Styczeń 2020 – „Portret Nieoczywisty””

I miejsce zajął: Andrzej Szlęzak, otrzymując za nagrodzone zdjęcia 22 pkt.

II miejsce zajęła: Dorota Pliszka, otrzymując za nagrodzone zdjęcie 11 pkt.

III miejsce zajęły: Olga Cegielska i Nina Mazuś, otrzymując za nagrodzone zdjęcia po 10 pkt.

IV miejsce zajęli: Paweł Klekowski i Tomek Zając, otrzymując za nagrodzone zdjęcia po 7 pkt.

V miejsce zajęła: Ewa Powroźnik, otrzymując za nagrodzone zdjęcia 5 pkt.

Premię w wysokości 5 pkt dużych, za największą ilość punktów dla pojedynczego zdjęcia, otrzymuje Andrzej Szlęzak

Punktacja do rankingu rocznego, zgodnie z tabelą w Regulaminie:
(w nawiasie małe punkty – głosy za wszystkie zgłoszone zdjęcia)

Andrzej Szlęzak – 32 pkt (22 p)
Dorota Pliszka – 24 pkt (11 p)
Olga Cegielska – 21 pkt (10 p)
Nina Mazuś – 21 pkt (10 p)
Paweł Klekowski – 18 pkt (7 p)
Tomek Zając – 18 pkt (7 p)
Ewa Powroźnik – 15 pkt (5 p)
Agnieszka Dumańska – 12 pkt (3 p)

1. Andrzej Szlęzak 32 pkt (22p)
2. Dorota Pliszka 24 pkt (11p)
3. Olga Cegielska 21 pkt (10p)
3. Nina Mazuś 21 pkt (10p)
4. Paweł Klekowskiski 18 pkt (7p)
4. Tomek Zając 18 pkt (7p)
5. Ewa Powroźnik 15 pkt (5p)
6. Agnieszka Dumańska 12 pkt (3p)

Temat konkursu lutowego: „Sztuka Cienia”

Tematy Konkursów Miesiąca w roku 2020: „

Styczeń – „Portret nieoczywisty”

Luty – „Sztuka cienia”

Marzec – „Czego nie widać z daleka”

Kwiecień – „Lustra natury”

Maj – „Złota godzina”

Czerwiec – „Na sportowo”

Wrzesień – „Drzewo – symbol natury”

Październik – „Pielgrzym”

Listopad – „Światłem malowane”

Grudzień – „Żywioły”

Konkurs miesiąca Grudzień 2019 – „Co słonko widziało””

I miejsce zajęła: Joanna Sidorowicz, otrzymując za nagrodzone zdjęcia 23 pkt.

II miejsce zajął: Tomek Zając, otrzymując za nagrodzone zdjęcie 8 pkt.

III miejsce zajęła: Ewelina Kołodziejska-Hajkowicz, otrzymując za nagrodzone zdjęcia 7 pkt.

IV miejsce zajęli: Ewa Powroźnik,Agnieszka Dumańska i Jarosław Dumański, otrzymując za nagrodzone zdjęcia po 6 pkt.

V miejsce zajęła: Olga Cegielska, otrzymując za nagrodzone zdjęcia 3 pkt.

Premię w wysokości 5 pkt dużych, za największą ilość punktów dla pojedynczego zdjęcia, otrzymuje: Tomek Zając

Punktacja do rankingu rocznego, zgodnie z tabelą w Regulaminie:
(w nawiasie małe punkty – głosy za wszystkie zgłoszone zdjęcia)

Jarosław Dumański – 18 pkt (6 p)
Agnieszka Dumańska – 18 pkt (6 p)
Ewa Powroźnik – 18 pkt (6 p)
Tomek Zając – 24+5=29 pkt (8 p)
Nina Mazuś – 12 pkt (1 p)
Asia Sidorowicz – 27 pkt (23 p)
Olga Cegielska – 15 pkt (3 p)
Ewelina Kołodziejska-Hajkowicz – 21 pkt (7 p)

1. Ewa Powroźnik 247 pkt (103p)
2. Joanna Sidorowicz 224 pkt (113p)
3. Jarosław Dumański 193 pkt (75p)
4. Agnieszka Dumańska 159 pkt (56p)
5. Nina Mazuś 159 pkt (49p)
6. Ewelina Kołodziejska-Hajkowicz 148 pkt (42p)
7. Dorota Pliszka 94 pkt (31p)
8. Andrzej Szlęzak 91 pkt (29p)
9. Magdalena Kmiecik 68 pkt (23p)
10. Olga Cegielska 57 pkt (16p)
11. Tomek Zając 50 pkt (15p)
12. Krzysztof Świtalski 42 pkt (11p)
13. Kinga Więcek 33 pkt (10p)
14. Kajetan Walachniewicz 30 pkt (7p)
15. Dominik Wiśniewski 17 pkt (4p)
16. Anna Kotarska 16 pkt (5p)
17. Irena Wilk 16 pkt (4p)
18. Agnieszka Kociara 12 pkt (3p)
19. Jacek Kamiński 9 pkt (1p)

Temat konkursu styczniowego w 2020 r.: „Portret nieoczywisty”